Iestieptie franču plēves griesti


Vai Jums apnika triviāla balta krāsa? Jūs iedzīvojaties jaunbūves dzīvoklī un gaidat neizbēgamo - panelējumu sašķiebšanos mājas iegrimes rezultātā? Vai kaimiņi no augšas regulāri aizlej jūs ar ūdeni? Bet varbūt gribat redzēt pār galvu sarežģīto cilni vai atdarināt sižetu no velves, kas iepatikās vienā no Florences palaco? Tad iestieptie franču griesti, kuri ir slaveni ar smalko un orģinālo dekoru ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs.

Bez smalkiem dekoriem un aizsargāšanas no mitruma, iestieptie griesti ir ideāli, lai noslēptu trūkumus (nelīdzenumi, plaisas un panelējumu saskares), kā arī inženieru komunikācijas un trubas. Šī konstrukcija būs piemērota praktiski jebkuru telpu apdarei - mitrām ( vannas istaba, virtuve, baseins), un greznām viesistabām.
Uzvelkamo griestu dekoratīvās iespējas ir grūti pārvērtēt. Tiem ir izstrādātas faktūras: matēta, laka, āda, zamšāda un arī koks un marmors. Turklāt, pie katra paveida nāk klāt bagāta krāsu palete. Ja tas ierobežo jūsu fantāziju, pasūtiet attēla uzlikšanu uz auduma - gleznas reprodukcija, freskas vai fotogrāfijas .

Ja jums patīk aplenkt sevi ar spoguļiem no visām malām, tad iestieptie griesti ir pats uzticamākais un, galvenais, īpaši drošs variants. Speciālisti apgalvo, ka tāda konstrukcija - viegla, kopā ar stiprināšanas sistēmu, sver vairākas reizes mazāk kā tā paša laukuma stikla spoguļu panelējums. Franču uzvelkamie griesti ļauj realizēt dizaineru pašas orģinālākās idejas pateicoties krāsu un konstruktīvu lēmumu daudzveidībai.

Tamlīdzīgi griesti ir piemēroti telpām ar jebkuru griestu un sienu konfigurāciju, kā arī var sastāvēt no dažiem audekļiem, kas krustojas zem dažādiem leņķiem. Uzvelkamos griestus var uzstādīt atšķirīgas konfigurācijas telpās, uztaisot daudzlīmeņu konstrukcijas. Minimāls attālums, uz kura var stiprināt uzvelkamos griestus no bāziskiem, ir 0,5-3 cm

Iestieptie griesti - dažādu krāsu un faktūru polivinilhlorīda plēve: matēta, satīna, glancēta (laka), vai imitējoša - no akmens un metāla līdz ādai. Franču griesti konstruktīvi ir sašūto no PVH atsevišķīm svītrām audekls, kas ir iedalīts saskaņā ar telpas izmēriem. Uzstādīšanā "linaudeklu" uzvelk uz bageti (ietverlīstu), kura ir piestiprināta gar griestu perimetru, - profils no cietas plastikas, par kuru pēc tam ar "harpūnas palīdzību" stiprinās audekls. Viens no pašiem atbildīgākiem momentiem - audekļa iztīšana. Mehāniski "linaudekla bojājumi" ir nepieņemami, tā kontakts ar graizīgiem un asiem priekšmetiem, tādēļ šī stadija prasa īpašu piesardzību.

Pirms montāžas telpu izkarsē ar siltuma lielgabaliem, līdz 40-50 grādiem, lai plēve kļūtu pietiekami elastīga. Pēc tā "piegrieztni" piekarina pa leņķim pie griestiem ar speciālu cilpu un aizspiedņu palīdzību. Pareizi izkarētais audekls ir pietiekami viegli atstiepjams un stipri turas bagetes pilīs. Bet pēc atvēsēšanas mazliet sasēžas un uz tā rēķina izveido ideāli līdzenu velves virsmu.

Griestu montāža - pietiekami atbildīga procedūra, tādēļ viņu nepieciešams uzticēt speciālistiem. Uzstādīšanas sarežģība, dabiski, ir atkarīga no griestu ģeometrijas, cauruļu, iebūvēto gaismu, kolonnu vai arku. Tādēļ, ja gribat gūt kvalitatīvus griestus, nemēģiniet ieekonomēt uz to uzstādīšanas un meklējiet palīdzību pie profesionāļiem.

Kompānija "IRPEX" piedāvā iestieptus griestus no augstvērtīgiem Eiropas materiāliem".
Mēs piedāvājam:
- Uzstieptos griestus
- Augstvērtīgu plēvi ( franču ražošana);
- Krāsu un faktūru lielo izvēli;
- "Art kolekciju" un "Zvaigžņu debesis";
- Daudzlīmeņu un sfērisku griestu izgatavošanu;
- Izgatavošanu un montāžu
- Īsus termiņusPar galveno kritēriju darbā ar klientiem mēs liekam augstu kvalitāti un operativitāti, bet tā, lai cena pie tam paliktu maksimāli pievilcīga!
JAUNUMI:

1.02.2008
Mūsu saits ir atvērts! Mēs palīdzēsim Jums iemiesot dzīvē Jūsu pašas spilgtākās un drošākās idejas!

2.02.2008
  Iestieptie griesti - Kāpēc?
 • Slēpj bāzisku griestu visus defektus
 • nelaiž garām putekļus un ūdeni
 • ir mitrumizturīgi
 • plaša krāsu gamma, neierobežots dizainam
 • bez buvgrūžiem un putekļiem dažu stundu laikā
 • ideāli virsma
 • ekoloģiski


  Iestieptie griesti - Kur?
 • dzīvokļos un privātmmājās - ātri, skaisti, funkcionāli, ekoloģiski
 • ofisos - minimāla cena un termiņi, plus respektabilitāte
 • baseinos - iestieptie griesti vienīgais variants lielām mitrām telpām
 • vannas istabā - mitrumizturība
 • restorānos, bāros, kafejnīcās, - plašums dizainam un fantāzijām.Garantija uz materiālu - 10 gadi. Garantija uz montāžu - 2 gadi!Privātmājas
Biroji

Sporta objekti

Veikali un saloni

Zvaigžņu debesis

ART-druka


Lūdzam zvanīt pa tālruni:
(+371)28207186

Rakstiet:
griesti@irpex.lv

Copyright © 2008 SIA "IRPEX"
Created by KOM-dizains
kom-dizains.com